grayscale photography of man and woman kissing
Ciało,  Kobieta

Lista rzeczy w wyglądzie kobiet, na które uwagę zwracają mężczyźni

Tak na prawdę nawet, kiedy kobiecie wydaje się, że nikt na nią nie patrzy i nie zwraca uwagi ta jest ciągle oceniana przez mężczyzn. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to niewiele potrzeba, aby taką oceną wystawić. Jest kilka czynników, na które mężczyźni zwracają uwagę w pierwszej kolejności, oto one:

Włosy- od lat istnieje przekonanie, iż włosy są atrybutem kobiecości. Powinny być gęste, zdrowe i zadbane. Wbrew pozorom dla kobiet wcale nie jest najważniejszy ich kolor, czy długość, ale to w jakim są one stanie. Warto zatem poświęcać czas na regularną pielęgnację kosmyków.

Postura- w tym przypadku chodzi zarówno o kształty kobiety, jak i o to w jaki sposób ona je prezentuje. Nie powinna się garbić, powinna być wyprostowana co sprawi, że od razu prezentuje się zdecydowanie bardziej atrakcyjnie.

Uśmiech- to również oczywista kwestia. Tutaj chodzi zarówno o proste, zadbane i białe zęby, jak i to, czy kobieta lubi się uśmiechać oraz jak często ona to robi…

Pupa- jest to z pewnością taka część ciała, na którą to mężczyźni zwracają uwagę i oceniają, nawet podświadomie. Warto czasami poświęcić trochę czasu na ćwiczenia, aby ładnie się ona prezentowała.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że mężczyźni zwracają uwagę na całokształt, nie mniej jednak to szczegóły i pewne elementy sprawiają, iż coś jest oceniane dobrze, lub też źle. Warto zatem skupiać się na pewnych kwestiach i poprawić je, jeśli jest to konieczne.

Dodaj komentarz