person spreading glittered nail polish on pink nails
Uroda

Jak kosmetyczka robi paznokcie?

Wiele kobiet korzysta z usług kosmetyczek, aby zadbać o swój wygląd. Jednym z zabiegów, który regularnie wybieramy jest manicure – dzięki wykonaniu manicure hybrydowego możemy dłużej cieszyć się z zadbanych paznokci. Piękne dłonie umożliwiają nam często poprawę naszej samooceny, dlatego warto zdecydować się raz w miesiącu na wykonanie takiej usługi – znacznie poprawi ona nasze samopoczucie.

Jak kosmetyczka robi paznokcie? Manicure

Jednak zanim zdecydujemy się na manicure hybrydowy powinniśmy dowiedzieć się w jaki sposób kosmetyczka wykonuje taki zabieg. Dzięki temu będziemy mogły spokojnie odpocząć i odprężyć się w trakcie wizyty. Ważne jest to, aby pamiętać, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i w jego trakcie można się w pełni zrelaksować.

W trakcie robienia manicure kosmetyczka wspólnie z tobą wybiera kolor oraz wzór ozdób, które mają pojawić się na twoich paznokciach. Warto dopierać kolory do panującej pogody oraz naszego nastroju. Wiele kobiet stawia na delikatne barwy, które nadają im klasy i nie przyciągają zbytnio uwagę.

Jak kosmetyczka robi paznokcie? Pielęgnacja

Kosmetyczka w trakcie swojej pracy zajmuje się wypiłowaniem naszych paznokci, usunięciem skórek oraz zmatowieniem płytki paznokcia. Wśród kolejnych etapów jej pracy należeć będzie nałożenie odpowiednich warstw kosmetyków takich jak baza pod lakier, nabłyszczacz oraz wybrany przez Ciebie lakier hybrydowy. Pomiędzy poszczególnymi etapami pracy twoje paznokcie będą poddane naświetlaniu pod lampą UV, która pozwala na szybsze utwardzenie kolejnych warstw kosmetyków. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie dodatkowych wzorów na paznokciach to ich realizacją kosmetyczka zajmie się na sam koniec.

Bardzo często w trakcie wykonywania manicure hybrydowego kosmetyczki nakładają na dłonie kobiet różnego typu olejki oraz odżywki. Dzięki temu zyskujemy nie tylko zadbane paznokcie, ale również skóra naszych dłoni jest w lepszym stanie.
Zabieg wykonania manicure hybrydowego nie trwa długo – warto poświęcić na to około godziny. Jest to czas, w którym możesz całkowicie skupić się na sobie i twoich potrzebach.

Dodaj komentarz