woman wearing coat walking near brown building
Uroda

Co zrobić ze starym płaszczem?

Każda kobieta chce zawsze i wszędzie wyglądać zjawiskowo i przede wszystkim modnie. Niestety, bardzo często, a zazwyczaj co roku moda na sezon jesienno-zimowy jest inna. Ciagle zieniające się trendy wymagają od nas, ciągłej zmiany naszej garderoby. Kobiety na okres jesienny, a póxniej zimowy często kupują płaszcz damski.

Jest to bardzo pospolita, ale niezwykle elegancka forma ubioru, która pasuje i na pogodę deszczową, śnieżną, a także na prawdziwą złotą polską jesień. Nawet gdy termometry wskazują temperatury powyżej 10 stopni Celsjusza to płaszcz damski jest adekwatnym wierzchnim okryciem.

Ale jako, że moda co roku jest inna, kobiety marzą o najnowszych fasonach i wzorach, a często nawet kolorach. Jednak przez jeden sezon płaszcz nie zniszczy się na tyle by nadawał się na śmietnik.

Co zrobić ze swoimi rzeczami w takiej sytuacji? Można sprzedać jedno sezonowy płaszcz damski. Będzie na pewno w dobrym stanie, co sprawi, że będzie to atrakcyjna oferta, a my zdobędziemy w ten sposób pieniądze na kolejny z nowej kolekcji.
Jeśli komuś na pieniądzach nie zależy, może oddać go do specjalnych kontenerów, stających na rogach ulic, czy na parkingach osiedlowych. W ten sposób pomożemy ludziom bardziej ubogim, a dzięki temu sprawimy, że będą oni również mogli chodzić w miarę modnych rzeczach.

Dodaj komentarz