black and white leopard print umbrella
Uroda

Buty, buty, ponad wszystko

Z nimi nam ciągle pod górkę, ale bez nich bieda. Kobiety są na potrzebne jak powietrze. Matki, żony i jeszcze inne, o których nie zawsze chcemy pamiętać, ale przecież są w naszym życiu codziennym.

Gdyby nie kobiety świat przestałby istnieć. Nasz świat, ludzi i ludzkiej cywilizacji.

Starcia, jakie funduje nam życie wynikają z wielu przyczyn. Można by je wymieniać i lista ciągnąłby się w nieskończoność. Ile spotkań mężczyzn z kobietami tyle punktów liczyłby ów spis.

Jednak to, co dla nas wydaje się niezrozumiałe jest normalne dla większości kobiet. Na przykład nie potrafimy zrozumieć ich upodobania do posiadania niezliczonych ilości par butów.

Sklep z butami to jak świątynia dla pań, które hołdują modzie. Chodzą tam, by przymierzać choćby nowe buty.
A jeśli która nie może wyjść z domu wtedy ogląda buty online. W internecie. Przed ekranem komputera godzinami ogląda nowe fasony i zestawia je z innymi kreacjami. Tysiące spodni, sukienek i torebek do dyspozycji sprawia, że mogłyby siedzieć przed komputerem bez jedzenia i picia. Nawet snu by sobie poskąpiła.

Nowe modne buty dla pań są jak woda dla ryb i powietrze dla nas wszystkich. Bez nich czują się nieszczęśliwe. Wystarczy sama możliwość posiadania ich w szafie.

Dodaj komentarz