depth photography of woman with flower headpiece
Uroda

Naturalne serum, krem i balsam – doskonałe trio!

XXI wiek to w zasadzie naprawdę ciężkie czasy dla naszej skóry. W końcu naprawdę wiele dzisiaj pracujemy, mniej śpimy, a zanieczyszczone środowisko na pewno nam tutaj nie pomaga.


Naturalne serum – koncentrat piękna

Dzisiaj nasza skóra przede wszystkim potrzebuje silnych fundamentów. Tutaj nie jest tak bardzo ważny makijaż itp. Na początek trzeba zadbać o to, aby skóra sama z siebie wyglądała po prostu pięknie – tak, aby makijaż stanowił jedynie podkreślenie naszej urody a nie zatuszowanie niedoskonałości. W osiągnięciu tego celu znakomicie pomoże nam naturalne serum. Mamy tutaj do wyboru naturalne serum wygładzające figa -ono przede wszystkim świetnie sprawi, że cera będzie bardziej miękka oraz gładka i zdrowa. Dalej wyróżnić możemy także ujędrniające serum pomarańcza. Ono z kolei cechuje się tym, że pięknie rewitalizuje skórę, nadaje jej właściwy koloryt oraz działa antybakteryjnie lecząc tym samym wszelkie krotki, zaczerwienienia i inne stany zapalne. Liposomowe serum pod oczy ogórek to z kolei kompleks wszelkich minerałów i witamin, doskonale nadający się do walki z procesami starzenia się skóry oraz do redukcji zaczerwienienia oczy, ich opuchlizny oraz cieni pod oczami.

Sprawdź sklep z kosmetykami naturalnymi: naturalny tonik do twarzy

Naturalny krem – doskonałe dopełnienie dla serum

Wyszczególnić tu możemy przede wszystkim regenerujący krem anti-pollution Malina. Ten krem wyróżnia to, że doskonale wręcz zabezpiecza on cerę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych jak np. wszelkich metali ciężkich. Dodatkowo łagodzi on podrażnienia, redukuje procesy starzenia się i zasadniczo pięknie wpływa na cerę.

Naturalny balsam – nawilżenie dla ciała

Na koniec trzeba tu jeszcze wspomnieć o nawilżeniu dla całego ciała – doskonałym kosmetykiem będzie tu naturalny balsam o twarzy i ciała pomarańcza z cynamonem. Doskonale wręcz nadaje on skórze delikatnego, złocistego, w pełni naturalnego i całkiem trwałego odcienia, jednocześnie pięknie nawilżając skórę.

Dodaj komentarz